Charizmatiškoji ispanė atskleis flamenko paslaptis

Natalija Meirino        Ispanė Natalija Meiriño, šokdama flamenką, priverčia kiekvieną aikčioti iš nuostabos, išgyventi pačius įvairiausius jausmus ir įsimylėti šį šokį. Pasinerdama į choreografines aistras, ji skleidžia nepaprastą moteriškumą ir gracingumą, nenupasakojamas emocijas ir švelnumą.

Pasaulyje žinoma šokėja šio meno subtilybių mokėsi pas flamenko grandus Inmaculada Ortega, Marco Flores, La Truco, Belen Maya ir kt. Daugelis ispaniškos kultūros festivalių – Guadalajara, Flamenco viene del Sur, Costa Rica, Festival de Jerez, Bienalde Sevilla, Monterey Beziers ir kt. – neapsieina be Natalijos Meiriño pasirodymų.

Netrukus ji lankysis ir Vilniuje. Beje, jau ne pirmą kartą. „Su džiaugsmu skelbiame: balandžio 18 ir 19 dienomis ši viena iš geriausių šiuolaikinio flamenko šokėjų lankysis Vilniuje ir ves seminarus, – sako flamenko mylėtojų klubo „Tientos“ įkūrėjos Ilona Čibirienė ir Marina Golubeva. – Kviečiame nepraleisti išskirtinės progos pabendrauti su puikia moterimi ir pasisemti patirties iš talentingos šokėjos“.

Pasak šio šokio puoselėtojų Lietuvoje, seminare gali dalyvauti tiek pradedantys, tiek jau pažengę šokėjai: pirmieji mokysis „Tangos por fiesta“, antrieji – gilinsis į „Tarantos“ teoriją, techniką ir choreografiją.

Natalijos Meiriño flamenko seminarai Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos prospektas 25), balandžio 18 ir 19 dienomis. 

plakatas

Registracija ir išsamesnė informacija:

e. paštu: tientos.flamenco@gmail.com.

Tel. 8 698 32234 (Ilona), 8 687 62534 (Marina)

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s