Du mados šimtmečiai

2011-09-30

Kažkur spaudoje užmačiau, jog atidaryta A.Vasiljevo paroda apie lietuvišką madą. Nedelsdama nukūriau. Tik jei tikėsite tais internetiniais tauškalais, netikėkite: yra gal koks vienas kitas niekutis, nemažai fotografijų iš Lietuvos, tačiau lietuviškos mados paroda nepavadinsi.

Na, bet šiaip įdomu. Nueikite. Nors veiks dar beveik metus, tačiau nueikit dabar: kuo daugiau manote, kad turite laiko, tuo didesnė tikimybė pražiopsoti.

Kelias sukneles mielai ir aš dėvėčiau. Su keliomis šokčiau savo vestuvėse. Audiniai, klostės, spalvos, karoliukai – rrrrrr, kaip miela. Paradoksalu: nemėgstu smulkių detalių, tačiau žavi tokie mieli niekučiai, kaip pudrinės, piniginėlės ir kt.

Man besilankant Taikomosios dailės muziejuje, prie kasos priėjo vyras, gal kokių 12 sūnus ir dvi moterys. Vyras, kaip paskui paaiškėjo, buvo gerokai išvakarėse pasėdėjęs. Bet tai jam netrukdė triukšmą kelt ir rėkti: jei neįleisit mano vaiko nemokamai, mes neisim!!!! Ar jam gaila muziejų paremti 6 Lt už save ir 3 už vaiką?

Nežinau, ar padarė nuolaidą, ar ne, tačiau parodą jie aplankė. Malonų sekmadienio rytą drumstė girtoki garsūs komentarai. Nežinau ir to, ar berniukui buvo neįdomu, ar tiesiog gėda, bet jis labai greitai apibėgo parodą ir nuo tėvo laikėsi atokiau.

Niekada nerodykit savo vaikams tokio pavyzdžio.

Įrašas paskelbtas temoje Ekskursijos, Parodos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s