Be komentarų

2011-11-28

Savaitgalį su draugais iš Klaipėdos nusprendėme aplankyti kai kurias parodas. Nelinkėtini niekam įspūdžiai:

1. Kaip skelbia lietuviškasis „L’Officiel“, Vilniaus rotušėje veikianti paroda „Devynių dešimtmečių mada“ „prieinama visiems norintiems“. Matyt, ne tiek norėjome, nes nepatekome. Nes ten vyko renginys. Prie durų buvo stovelis su informacija, kad ekspozicijos nelankomos, kai vyksta renginiai.

Viskas gerai, tik kodėl tuomet rotušės tinklapyje negalima įdėti informacijos apie tai? Iš vakaro pasitikrinome, kad paroda bus, ir nieko apie tai, jog vyks renginys.

Tačiau ne tai nemaloniausia. Vis dėlto įsmukome paklausti, gal galima apžiūrėti? Išlindo pusgirtis (bent jau mums taip pasirodė) sargas ir pradėjo aiškinti, jog čia gal kokie du manekenai yra, jokių laikraščių ar žurnalų niekas neeksponuoja. „Ir apskritai-jūs man neįdomūs,“ – nueidamas išrėkė.

2. Taikomosios dailės muziejuje veikia dar viena mados istoriko Aleksandro Vasiljevo paroda „Nuo mini iki maksi. 7 deš. mada“. Kasoje duodu 2 Lt+2 Lt+1 Lt+50 ct+20 ct+20 ct+10 ct. Žodžiu, vieną litą centais. Neima, įsivaizduokite. Pastūmė man juos atgal. Nepatenkinta ir irzliai močiutė sako, kad šiandien jau ir taip visi duoda ir „prašau man duoti normalų litą“. Klausiu, ar aš turiu mokėti 6 Lt. „Taip“, – sako man. „Bet juk aš jums ir moku 6 Lt“. Ir t.t. Aiškinomės, kol galiausiai paėmė.

Netoli parodos pasitiko kita muziejininkė, labai maloni, patikrino bilietus, parodė, kokioje salėje kokia paroda vyksta ir po visko pakvietė apžiūrėti nuolatines ekspozicijas. Pasitiko ir išlydėjo su šypsena.

Įrašas paskelbtas temoje Parodos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s